Ταεκβοντό – Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων-Νεανίδων

Έστω και με μια, περίπου, εβδομάδα καθυστέρησης καταφέραμε να αναρτήσουμε τα αποτελέσματα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων-Νεανίδων που διεξήχθη στο κλειστό Γυμναστήριο των Άνω Λιοσίων 9-10 Ιουλίου.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα

ΕΦΗΒΟΙ

 -45 1ος          ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ           ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2ος          ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ   ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ 3ος          ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

3ος          ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

45-48

1ος          ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ 2ος          ΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 3ος          ΠΡΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

3ος          ΚΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ

48-51

1ος          ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α & ΓΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2ος          ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                               ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 3ος          ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ

3ος          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ     ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  Η ΤΟΛΜΗ

51-55 1ος          ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                     ΑΣ ΤΚD & ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ ” ΦΙΛΙΠΠΟΣ” 2ος          ΚΟΥΡΤΟΒΙΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3ος          ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ   ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

3ος          ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ           ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

55-59

1ος          ΨΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΑΣ ΤΚD ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ 2ος          ΝΙΚΟΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ   ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 3ος          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ           ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

3ος          ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 59-63

1ος          ΛΙΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ                                            ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2ος          ΓΙΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ            ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3ος          ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ (ΘΕΣ/ΚΗΣ)

3ος          ΚΕΡΑΜΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000

63-68

1ος          ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ                               ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2ος          ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3ος          ΒΛΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ                                          ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

3ος          ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                             ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

68-73

1ος          ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                              ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000 2ος          ΔΕΜΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                                          ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3ος          ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ-ΣΙΡΙ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

3ος          ΝΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                 ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

73-78

1ος          ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2ος          ΜΠΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                        ΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ Η ΠΥΓΜΗ 3ος          ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                   ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ

3ος          ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                   ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

+78

1ος          ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2ος          ΚΑΡΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 3ος          ΣΑΦΛΕΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ    ΑΣ ΤΑΛΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3ος          ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

-42

1η          ΛΙΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ                           ΑΣΓ Η ΔΟΞΑ 2η          ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ           ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ 3η          ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ   ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

3η          ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ       ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

42-44

1η          ΛΑΧΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ                       ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ 2η          ΚΟΝΙΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                     ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 3η          ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ            ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ

3η          ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ        ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

44-46

1η          ΠΑΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ                         ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2η          ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ         ΑΣ ΕΛΠΙΛΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 3η          ΔΑΪΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                     ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

3η          ΚΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ           ΑΣ ΝΙΚΗ

46-49

1η         ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2η          ΚΩΣΤΑ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ        ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3η          ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                         ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

3η          ΓΩΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ                          ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

49-52

1η          ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                              ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2η          ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΗ                ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ 3η          ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ                                                    ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

3η          ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

52-55

1η          ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ                 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2η          ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ           ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3η          ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ        ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ

3η          ΔΙΑΓΟΥΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ                  ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

 55-59

1η          ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ               ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2η          ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ         ΑΣ ΤΚD ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ 3η          ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ         ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑΣ

3η          ΔΙΑΚΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ- ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

59-63

1η          ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ         ΑΣ ΤΚD & ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ ” ΦΙΛΙΠΠΟΣ” 2η          ΖΟΥΓΑΛΕΝΗ ΕΛΕΝΗ                 ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ 3η          ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ           ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ

3η          ΚΛΕΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ         ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

 63-68

1η          ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ                   ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2η          ΙΑΚΟΥΜΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3η          ΧΑΤΖΗΝΤΕΒΕ ΟΥΡΑΝΙΑ          ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3η          ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ                  ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 +68

1η          ΓΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2η          ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3η          ΠΕΤΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                 ΑΣ ΕΔΕΣΣΗΣ

3η          ΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000