Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων-Νεανίδων

Untitled1

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα του Πανελληνίου πρωταθλήματος που διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο των Ανω Λιοσίων

Έστω και με μια, περίπου, εβδομάδα καθυστέρησης καταφέραμε να αναρτήσουμε τα αποτελέσματα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων-Νεανίδων που διεξήχθη στο κλειστό Γυμναστήριο των Άνω Λιοσίων 9-10 Ιουλίου.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα

ΕΦΗΒΟΙ

 -45
1ος          ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ           ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2ος          ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ   ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
3ος          ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
3ος          ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

45-48

1ος          ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
2ος          ΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
3ος          ΠΡΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
3ος          ΚΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ

48-51

1ος          ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α & ΓΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
2ος          ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                               ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
3ος          ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
3ος          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ     ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  Η ΤΟΛΜΗ

51-55
1ος          ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                     ΑΣ ΤΚD & ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ ” ΦΙΛΙΠΠΟΣ”
2ος          ΚΟΥΡΤΟΒΙΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος          ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ   ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
3ος          ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ           ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

55-59

1ος          ΨΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΑΣ ΤΚD ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
2ος          ΝΙΚΟΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ   ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
3ος          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ           ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3ος          ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 59-63

1ος          ΛΙΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ                                            ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2ος          ΓΙΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ            ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος          ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ (ΘΕΣ/ΚΗΣ)
3ος          ΚΕΡΑΜΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000

63-68

1ος          ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ                               ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2ος          ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3ος          ΒΛΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ                                          ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
3ος          ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                             ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

68-73

1ος          ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                              ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
2ος          ΔΕΜΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                                          ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3ος          ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ-ΣΙΡΙ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3ος          ΝΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                 ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

73-78

1ος          ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2ος          ΜΠΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                        ΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ Η ΠΥΓΜΗ
3ος          ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                   ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
3ος          ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                   ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

+78

1ος          ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2ος          ΚΑΡΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
3ος          ΣΑΦΛΕΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ    ΑΣ ΤΑΛΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3ος          ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

-42

1η          ΛΙΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ                           ΑΣΓ Η ΔΟΞΑ
2η          ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ           ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3η          ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ   ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3η          ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ       ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

42-44

1η          ΛΑΧΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ                       ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2η          ΚΟΝΙΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                     ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
3η          ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ            ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3η          ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ        ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

44-46

1η          ΠΑΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ                         ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2η          ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ         ΑΣ ΕΛΠΙΛΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3η          ΔΑΪΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                     ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
3η          ΚΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ           ΑΣ ΝΙΚΗ

46-49

1η         ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2η          ΚΩΣΤΑ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ        ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3η          ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                         ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
3η          ΓΩΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ                          ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

49-52

1η          ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                              ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2η          ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΗ                ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ
3η          ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ                                                    ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3η          ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

52-55

1η          ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ                 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2η          ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ           ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3η          ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ        ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
3η          ΔΙΑΓΟΥΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ                  ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

 55-59

1η          ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ               ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2η          ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ         ΑΣ ΤΚD ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
3η          ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ         ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑΣ
3η          ΔΙΑΚΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ- ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

59-63

1η          ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ         ΑΣ ΤΚD & ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ ” ΦΙΛΙΠΠΟΣ”
2η          ΖΟΥΓΑΛΕΝΗ ΕΛΕΝΗ                 ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3η          ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ           ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ
3η          ΚΛΕΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ         ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

 63-68

1η          ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ                   ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
2η          ΙΑΚΟΥΜΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3η          ΧΑΤΖΗΝΤΕΒΕ ΟΥΡΑΝΙΑ          ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3η          ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ                  ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 +68

1η          ΓΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
2η          ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3η          ΠΕΤΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                 ΑΣ ΕΔΕΣΣΗΣ
3η          ΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000

NHL Ο νόμος του… Κάλγκαρι

NHL

Οι Flames σημείωσαν την τέταρτη νίκη σε πέντε ματς μέσα στο Scotiabank Saddledome επικρατώντας των Blues με 7-4 παίρνοντας παράλληλα τη ρεβάνς για την ήττα πριν 20 ημέρες στο Σεντ Λούις

Copyright © 2017 Other Sports News. All rights Reserved.